Діла добрих відновляться,
діла злих загинуть...

Тарас Шевченко

середа

Про демократію, "політичних дол...в" та дядька Макіавелі

Сьогодні вся українська спільнота активно обговорює вчорашні події у Одесі. Більша частина вважає поведінку невідомих хлопців правильною. Менша - неправильною. Проте найбільше про це говорять "політичні дол..би", як з "опозиційної" так і з "позиційної" сторони.

Дол...б - тугодум, тупий, баран згідно визначенню вікіпедії. Політичний дол...б - це той хто взагалі не відчуває, що відбувається навколо. Хто, так би мовити, взагалі втратив нюх.

Як поводиться політичний дол...б?

1. Один думає, що нічого не відбулося і преться в Одесу, де дістає по мармизі. Проте він настільки тупий, що ще й погрожує народу, який його лише легенько повчив.

2. Друга, та, що була колись прес-секретарем царя, пробує захистити дол..ба і каже, що це "недемократично". Коли представники народу їй логічно зауважують, що дол..б поводив себе негарно і цим спровокував природну реакцію народу, просто блокує їхні коментарі у соцмережах. Напевно, щоб ще менше бачити правди навколо і жити в колі таких самих політичних дол...бів. Так простіше. Не чую, не бачу. Проте це мало міняє самі природні процеси.

3. Третій, той що "дуже сильний" намагається захистити "бетонну святиню", яка недавно впала у Харкові і теж з волі народу.

І що ж чекає політичних лол..бів? Та те, що будь-яких звичайних дол..бів. Вони дістають по пиці, опиняються у смітниках. Дол..би забули, що депутатську недоторканість вже фактично зняли. Вони формально ставляться до прав народу, ну а народ формально ставиться до прав депутата.

До чого тут Макіавелі? Він колись писав, що у конфлікті мудрий правитель завжди на стороні народу. Проте дол...бу цього не зрозуміти, бо він дол...б, хоча і при посаді.

Група vilni.info
0 коментарі:

Опублікувати коментар