Діла добрих відновляться,
діла злих загинуть...

Тарас Шевченко

пʼятниця

Спроможність громадян безпосередньо впливати на процеси - основа нової держави - Тимчук

Дмитро Тимчук "Інформаційний спротив"
Багато функцій, які мала б виконувати держава, вона не виконує. Типовим є приклад проведення АТО, де головну функцію із забезпечення інформаційної складової війни ефективно виконують волонтери-патріоти з групи "Інформаційний спротив".

Так само, громадські об’єднання і прості громадяни значно швидше реагують на потреби армії у забезпеченні фахівцями, амуніцією, медикаментами. Тут на 100 % можна погодитися з Дмитром Тимчуком. Відповідаючи експерту з інформаційних воєн Георгію Почєпцову, що вказав на промахи теперішньої держави у інформаційній війні та відзначив позитивну роботу "Інформаційного спротиву", Тимчук закликав не розділяти державу і роботу волонтерів патріотів та пояснив свою позицію наступним чином: " ... це не симбіоз. Я щиро впевнений, що робота патріотів сьогодні - і по оперативному інформуванню, і за закупівлю бронежилетів або тепловізорів, і щодо створення добровольчих підрозділів - це вже сам по собі процес переформатування нашої помираючої держави. В основі цього процесу стоїть громадянська ініціатива і спроможність громадян впливати на процеси в країні безпосередньо напряму. Це і є ті паростки нової України, за яку боровся Майдан. У нинішньої держави є два варіанта. Або перестати чинити спротив і дати вирости на своєму трупі зовсім нової України - держави іншого типу, з потужними вертикальними соціальними ліфтами і здоровим громадянським суспільством. Або ж здохнути під ударами Другого Майдану". Свій коментар Тимчук підсумовує: "Не треба намагатися реанімувати труп. Треба дати народитися дитині".

Від себе додамо. Нова держава повинна мати механізми прямої демократії, коли доля будь-якого чиновника повністю залежить від народу. Детальніше читайте в розділі "Наші цілі"

0 коментарі:

Опублікувати коментар